معرفی سرویس تبلیغاتی آن کلیک

آن کلیک یک سرویس تبلیغات اینترنتی می باشد که تبلیغات شما را در وب سایت و اپلکیشن به نمایش می گذارد. شما می توانید با ثبت تبلیغات خود در آن کلیک هدفمندتر و موثرتر تبلیغ کنیدو به کسب و کار خود رونق ببخشید. شما با ثبت تبلیغات خود در سرویس تبلیغاتی آن کلیک می توانید محصول و یا خدمت خود را معرفی کرده و مزایای خود را به اطلاع جامعه گسترده ای از استفاده کنندگان اینترنت برسانید.

همچنین شما با ثبت تبلیغات در آن کلیک می تواند، طبق نموداری که در پنل مخصوص خود مشاهده می کند، از جزییات نمایش تبلیغ خود، اطلاعات دقیقی مانند این که چند نفر تبلیغ را مشاهده کرده اندو یا چند نفر بر روی تبلیغ کلیک کرده اند اطلاعاتی کسب کند و در نتیجه درصد موفقیت خود را ارزیابی کند.

انواع و جایگاه تبلیغات در پلتفرم آن کلیک:

تبلیغات شما، بصورت تبلیغات ویدیویی و یا تبلیغات همسان، در سرویس اشتراک ویدیو آی فیلو و سایت ایجیگا نمایش داده خواهند شد.

تبلیغات ویدیویی، حاوی ویدیوی کوتاهی با محتوای تبلیغاتی مدنظر شماست که قبل از تماشای ویدیو به مخاطبان نمایش داده میشوند. مخاطبان پس از گذشت 5 ثانیه می توانند از تبلیغات شما عبور کرده و یا به ادامه تماشای آن بپردازند. این سبب می شود تا اجباری برای مخاطب وجود نداشته و مخاطب با میل و رغبت خود به تماشای آن بپردازند و یا روی دکمه مورد نظر کلیک کرده و به آدرس ثبت شده برای تبلیغ رجوع کند.

تبلیغات همسان، محتوای تبلیغاتی شما را در قالب تصویر و یا گیف در جایگاهی پر بازدید و هماهنگ با محیط وب سایت قرار می گیرد. این نوع تبلیغ چون در هماهنگی با محیط وب سایت قرار می گیرد موجب می شود تا مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

مزیت های تبلیغات در آن کلیک:

  • پرداخت هزینه های کمتر به نسبت تبلیغات سنتی
  • تضمین دیده شدن تبلیغات شما بدون هیچ اجباری برای مخاطب
  • دریافت کلیک و مخاطب واقعی برای هر تبلیغ
  • مشاهده میزان بازخورد مخاطبان نسبت به تبلیغ
  • جامعه آماری گسترده

برای شروع تبلیغات، تنها کافیست در پنل آن کلیک بدون هیچ هزینه ای ثبت نام کرده و پس از شارژ موجودی خود اقدام به ثبت تبلیغات کنید.

2 ماه پیش
برگشت به وبلاگ