چگونه در آن کلیک کسب درآمد کنیم؟

همانطور که می دانید، آن کلیک یک سرویس تبلیغات اینترنتی می باشد که تبلیغات شما را در وب سایت و اپلیکیشن به نمایش می گذارد و دارای دو نوع تبلیغات ویدیویی و همسان می باشد.
علاوه بر امکان ثبت تبلیغ، ما در آن کلیک فرصتی درنظر گرفته ایم، که شما با معرفی افراد به ثبت تبلیغاتشان در سرویس تبلیغاتی آن کلیک، درآمد کسب کنید.

چگونه کسب درآمد کنیم؟

برای شروع کسب درامد در آن کلیک در ابتدا تنها نیاز دارید یک حساب کاربری بسازید.از این رو، شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای حساب آن کلیکی خود را ایجاد کنید، سپس کد معرف مخصوص شما در اختیارتان قرار می گیرد. آنگاه با اشتراک گذاری لینکی که در میزکار شما قابل دسترسی است، دوستان و آشنایانتان را به ثبت تبلیغات کسب و کارشان در آن کلیک دعوت کنید و به ازای هر تبلیغاتی که از سوی دوستانتان ثبت شود ۱۰ درصد شارژ موجودی فرد، به حساب شما افزوده خواهد شد. همچنین می توانید کد معرفی را کپی کرده و از دوستان خود بخواهید در هنگام ثبت کد مربوطه را وارد کنند.

توجه داشته باشید در طرح کسب درآمد آن کلیک، تا هر زمانی که از سوی کاربر معرفی شده توسط شما، تبلیغاتی ثبت شود، 10 درصد شارژ حساب فرد به شما نیز تعلق خواهد گرفت.
جهت ثبت نام و دریافت لینک معرفی روی عبارت روبرو کلیک کنید. ثبت نام در آن کلیک

8 ماه پیش
برگشت به وبلاگ